T&T Technology s.r.o  je slovenská firma pôsobiaca v Trenčíne. Našou hlavnou aktivitou je zákazková strojárska výroba. Okrem iného sa naša činnosť zameriava na výrobu súčiastok či zložitejších komponentov, obrábanie, ohýbanie, zváranie, pieskovanie,  rezanie a presné značenie. Náš tím zabezpečuje komplexné postupy a riešenia pre výrobu zložitejších komponentov na základe požiadaviek zákazníkov, malých i veľkých spoločností na Slovensku i v zahraničí.


Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam a nášmu odbornému tímu spoločnosť neustále napreduje. V záujme zvyšovania konkurencieschopnosti, naše aktivity sústreďujeme i na zdokonalenie a rozšírenie strojného parku. 

Našim zákazníkom poskytujeme profesionálny prístup pri realizácii zákaziek, ústretové termíny, výhodné ceny a kvalitu dodávaných výrobkov. To všetko je súčasťou našich "zlatých pravidiel" - Politiky kvality. 

Napíšte nám, a radi vám vypracujeme najlepšiu cenovú ponuku!
Do e-mailu je potrebné uviesť čo najpodrobnejšie informácie o vašich požiadavkách na budúcu súčiastku, množstvo a požadovaný materiál. Pre tvorbu výkresovej dokumentácie potrebujeme váš náčrt, skicu či rukou kreslený výkres i s kótami (rozmery, vzdialenosti a veľkosti otvorov).

Cenová ponuka je vždy bezplatná a nezáväzná.